WESPRZYJ MEDIA WOLNOŚCIOWE!

Naszym założeniem jest stworzenie mediów wolnościowych z prawdziwego zdarzenia. Na dalsze działania potrzebujemy Waszego zaangażowania. Niestety, nie jesteśmy państwowym gigantem, który dostanie miliardy dotacji na rozwój. Musimy działać samodzielnie!  

Jednak chcemy to zrobić w sposób kapitalistyczny, jak przystało na VETO. Nie będziemy prosić Was o pieniądze, nie oferując nic od siebie. Chcemy żeby akcja była korzyścią dla obu stron. 

Wesprzyj veto media

CO MOGĘ ZROBIĆ?

CO MOGĘ ZROBIĆ?

Cała akcja zaczyna się od najprostszych działań, które nic nie kosztują. Wesprzyj nasze projekty subskrypcją i łapką w górę, obserwuj nas na mediach społecznościowych i koniecznie załóż konto na Liberum.com.pl. 

FACEBOOK

Zaobserwuj nas na Facebooku!

YOUTUBE

Zasubskrybuj nas na YouTube!

Śledź nas na Telegramie!

TIKTOK

Zaobserwuj nas na TikToku!

Twitch.tv

Obserwuj nas na Twitch.tv!

Zaobserwuj nas na Wykopie!

TWITTER

Zaobserwuj nas na Twitterze!

INSTAGRAM

Zaobserwuj nas na Instagramie!

logo liberumcompl pelne 1

LIBERUM.COM.PL

Wesprzyj media wolnościowe. Zarejestruj się na Liberum.com.pl!

Wesprzyj media wolnościowe poprzez założenie konta w Crypto.com. Najszybciej rozwijająca się platforma na świecie, która daje duży wybór kryptowalut!

Wesprzyj media wolnościowe poprzez założenie konta w Saxo.Banku. Platforma daje szeroki dostęp do rynków Azjatyckich!

Wesprzyj media wolnościowe poprzez założenie konta w walutomacie! Platforma daje dostęp do taniej wymiany walut. 

Wesprzyj media wolnościowe poprzez założenie konta w XTB! Najtańsze inwestowanie na rynku polskim i europejskim w akcje i ETF – do 100k euro miesięcznie bez prowizji! Darmowe szkolenie z Traderem 21, Albertem Rokickim, Mieczysławem Siudkiem i wiele innych!

Wesprzyj media wolnościowe poprzez założenie konta w eTORO. Platforma jest dobrym wyborem dla osób początkujących! Dostęp do cząstkowych akcji i ETF-ów na rynku amerykańskim.

ZBIERAMY KAPITAŁ

Wesprzyj media wolnościowe poprzez rejestrację swojego konta na niżej wymienionych platformach. Używając naszego refflinka, wspierasz dalszy rozwój VETO.MEDIA. Aby przejść do rejestracji, kliknij w logo interesującego Cię produktu.

ZBIERAMY KAPITAŁ

Wesprzyj media wolnościowe poprzez rejestrację swojego konta na niżej wymienionych platformach. Używając naszego refflinka, wspierasz dalszy rozwój VETO.MEDIA. Aby przejść do rejestracji, kliknij w logo interesującego Cię produktu.

CO MOŻESZ OD NAS KUPIĆ?

logo liberumcompl pelne 1

SUBSKRYPCJA LIBERUM.COM.PL

W Strefie Premium znajdziesz masę edukacyjnych materiałów z ekspertami. Aktualnie na portalu znajduje się 35 odcinków unikalnych serii o inwestowaniu. Oprócz tego, na Liberum jest masa innych materiałów. Dostęp kosztuje 25 PLN miesięcznie.

maciej wapinski konsultacje

ROZMOWA Z WAPNIAKIEM

Skonsultuj się z Wapniakiem, aby rozwiązać swój problem. Chcesz nauczyć się YouTube? Szukasz pomysłu na format swojego programu? A może interesuje Cię, w jak płacić tylko 8,5% podatku? Ten produkt jest dla Ciebie! Napisz na [email protected] i dowiedz się więcej!

maciej wapinski materialy sponsorowane

WYWIAD Z WAPNIAKIEM

Chcesz pokazać siebie jako eksperta? Chcesz promować swój produkt? Nagraj wywiad z Wapniakiem, który zostanie opublikowany na kanale VETO.MEDIA. Napisz maila, aby dowiedzieć się więcej!

Veto el presidente

UDZIAŁ W LIVE

Chcesz przedstawić swój produkt zaangażowanej społeczności? Weź udział w audycji na żywo! Całość odbywa się na kanale YouTube, a prowadzącym jest oczywiście Wapniak! Napisz na [email protected] i dowiedz się więcej!

unnamed

PROMOCJA NA SOCIAL MEDIA

Promuj swój produkt na VETO.MEDIA. W skład pakietu wchodzi post na Twitterze, post na Facebooku i Instagramie. Do całości dochodzi Instagram i Facebook Story oraz artykuł sponsorowany. Napisz na [email protected] i dowiedz się więcej!

CO BĘDĘ Z TEGO MIEĆ?

Każde wsparcie to dalszy rozwój naszego projektu i więcej treści edukacyjnych, inwestycyjnych i wolnościowych dla Ciebie. Do ekipy VETO dołączą kolejne osoby, które pomogą w kreacji nowych materiałów na YouTube, VETO.MEDIA i platformie Liberum.

ZAUFALI NAM

ZAUFALI NAM

W sieci nie jesteśmy anonimowi. Działamy w różnych sektorach naszej branży, aby dalej rozwijać media wolnościowe. 

veto partnerzy longterm
veto partnerzy etoro
veto partnerzy binance
veto partnerzy xtb
veto partnerzy cryptocom
veto partnerzy saxobank
veto partnerzy walutomat

WOLNOŚCIOWCU!

Nie czekaj i pomóż nam już teraz wybierając odpowiadające Ci formy wsparcia! Rozwój jest słowem, które od zawsze przyświecało kanałowi VETO – idziemy więc za ciosem i chcemy być jeszcze więksi. Pomóż nam w realizacji tego procesu, dokładając swoją cegiełkę.  Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na rozwój VETO.MEDIA i Liberum.com.pl.

Pod koniec akcji poinformujemy Was o konkretnej kwocie, którą zebraliśmy. Obserwujcie nas w mediach społecznościowych, a na pewno nie przegapicie wyników naszej akcji!

Wróć do góry

Dołóż swoją cegiełkę do dalszego rozwoju mediów wolnościowych - zobacz co możesz zrobić!

NIE PRZEGAP