w ,

Startuje oferta publiczna Brave Lamb Studio! Rozmowa z Michałem Dziwnielem [WIDEO]

Brave Lamb Studio z dużymi ambicjami

Tematem przewodnim rozmowy z Michałem Dziwnielem z Brave Lamb Studio jest plan wejścia spółki na NewConnect.

W rozmowie poruszamy temat War Hospital, czyli produkcji nad którą spółka aktualnie pracuje. Gra będzie osadzona w realiach I wojny światowej, a gracz wcieli się w rolę dowódcy szpitala polowego. Spółka planuje również emisję akcji, która ma sfinansować kolejny projekt. Brave Lamb Studio jest częścią rodziny Movie Games.

Najważniejsze punkty rozmowy:

  • Co wyróżnia Brave Lamb Studio
  • Solidna porcja informacji o grze War Hospital
  • Kolejny projekt studia – Enemy of the State
  • Plany emisji akcji

Brave Lamb Studio:

Brave Lamb Studio S.A. to polski producent gier typu/w segmencie Indie Premium będący częścią grupy Movie Games. Celem studia jest dostarczanie tytułów opartych na mocnej fabule wypełnionej ciężkimi wyborami natury moralnej. Mocną stroną Brave Lamb Studio jest grupa deweloperów z bogatym doświadczeniem w branży, chodzi m.in. o spółki pokroju CI Games czy Techland.

Najbardziej oczekiwanym tytułem studia jest umiejscowiona w realiach I wojny światowej strategia z elementami survivalu „War Hospital”, w której gracz wejdzie w buty brytyjskiego medyka polowego. Gra zostanie wydana na platformę PC i konsole nowej generacji. Polskie studio uzyskało także status formalnego dewelopera zarówno w przypadku konsoli Microsoftu, jak i Sony.

War Hospital:

Najbardziej oczekiwanym tytułem studia jest War Hospital. Jest to strategia czasu rzeczywistego z elementami RPG osadzona w realiach I wojny światowej. Gracz wcieli się w niej w postać emerytowanego lekarza majora Henry’ego Wellsa, którego zadaniem będzie m.in. podejmowanie trudnych moralnych decyzji od których będzie zależało życie i śmierć pojedynczych żołnierzy, utrzymywanie obrony szpitala polowego oraz budowanie jego struktur.

  • Wydawcą gry jest francuska spółka Nacon, natomiast jej premiera zaplanowana jest w czwartym kwartale 2022 roku.
War Hospital Nacon

Harmonogram emisji:

  • 11.11.2021 – rozpoczęcie przyjmowania przez spółkę zapisów na akcje w ramach II transzy
  • 18.11.2021 – zakończenie przyjmowania zapisów na akcje w II transzy

Link do platformy CrowdConnect.pl – KLIKNIJ TUTAJ!


Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny i reklamowy, a rodzaj oferty publicznej nie wymaga sporządzenia i opublikowania prospektu emisyjnego ani memorandum informacyjnego. Wszelkie wiążące informacje dotyczące spółki Brave Lamb Studio S.A. oraz szczegółów oferty publicznej akcji dostępne są na stronie crowdconnect.pl oraz Emitenta bravelambstudio.com, a prezentowany materiał nie stanowi podstawi rekomendacji nabycia akcji ani podstawy do podjęcia decyzji o nabyciu akcji Brave Lamb Studio S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.