https://liberum.com.pl/odblokuj-dostep/
w ,

Czy złoto uchroni Twój majątek? Jak skutecznie inwestować w metale szlachetne

Dzień dobry!

Inwestowanie w metale szlachetne jest już od długiego czasu nieodłączną częścią kanału VETO. W naszej historii bardzo często promowaliśmy tę metodę lokowania swojego kapitału. Zalet takiego inwestowania jest niewątpliwie wiele. Każdy z nas lubi mieć przy sobie coś fizycznego… wynika to z przeszłości, złoto i srebro wiele razy ratowało ludzkie majątki.

W dobie obecnej polityki monetarnej i wszechobecnego dodruku, warto chociaż część swoich pieniędzy trzymać w twardym aktywie, które ochroni nas przed wieloma zagrożeniami, np. utratą wartości pieniądza papierowego.

Jednak inwestycje tego typu przysparzają ludziom ogromną ilość pytań. Polacy nie są przyzwyczajeni do inwestowania w metale szlachetne.

  • Wystarczy zadać sobie pytanie – ile osób spośród Twojego otoczenia posiada złoto i srebro?

W każdym razie, podejście do kruszców się zmienia. Polacy powoli się bogacą, wiele ludzi dorobiło się mniejszych, czy większych majątków, co przysparza zawsze wiele pytań.. posiadanie pieniędzy często jest stresujące.

  • Jak mam zabezpieczyć swój kapitał? Jak go nie stracić?

W tym momencie bardzo często pojawia się pomysł, aby zacząć inwestować w złoto i srebro. Jednak w naszej kulturze edukacja w tym temacie cały czas kuleje. Nie wiemy jak to robić. Popełniamy wiele błędów i tracimy swoje ciężko zarobione pieniądze.

Nie zostawiamy Was z tym problemem samych! Na naszej platformie (liberum.com.pl) pojawiły się pierwsze odcinki „Cygańskiego Skarbca”, czyli serii gdzie poruszamy wszystkie podstawowe aspekty z dziedziny metali szlachetnych. Uczymy Was jak nie popełnić błędów i skutecznie zabezpieczyć swój kapitał.

W materiałach omawiamy przykładowe monety, które można zakupić, całość bazowana jest na praktyce – chcemy abyście po obejrzeniu odcinków mogli w spokoju eksplorować świat złota i srebra.

Na wszystkie dręczące Was pytania odpowiadają dodatkowo doświadczeni eksperci (m.in. Jacek Jakubiuk, Przemysław Słomski i Łukasz Chojnacki), którzy na metalach szlachetnych zjedli zęby.

Na dole zostawiamy rozpiskę odcinków, które pojawią się w najbliższym czasie:

cyganski skarbiec promo obrazek

Całość materiałów będzie dostępna w Strefie Premium na portalu liberum.com.pl. Dostęp kosztuje 25 PLN miesięcznie.

DOSTĘP MOŻNA WYKUPIĆ NA LIBERUM.COM.PL (LINK – KLIKNIJ TUTAJ!)

Dodatkowo, wkrótce wypuszczamy również serię El Presidente, która będzie opierać się na podobnym formacie. Na pytania będą tam odpowiadać: Joker, Albert Rokicki, Tomasz Jaroszek i Jakub Mościcki.

DOSTĘPNE WKRÓTCE:

Kupować/Nie kupować DYWIDENDOWYCH AKCJI
Kupować/Nie kupować Chińskich akcji
Kupować/Nie kupować GROWTH AKCJI
Kupować/Nie kupować OBLIGACJI
Kupować/Nie kupować AKCJI
Kupować/Nie kupować DOLARÓW
Kupować/Nie kupować AMERYKAŃSKICH AKCJI
Kupować/Nie kupować POLSKICH AKCJI
Kupować/Nie kupować VALUE AKCJI
Kupować/Nie kupować EURO i FRANKI
Kupować/Nie kupować IPO CROWDFUNDINGU
Kupować/Nie kupować KRYPTOWALUT
Kupować/Nie kupować ZŁOTA SREBRA /GDX/GDXJ
Kupować/Nie kupować WHISKEY OBRAZÓW KOLEKCJI
Kupować/Nie kupować NIERUCHOMOŚCI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.