Dlaczego Chiny mogą nie być najlepszym kierunkiem inwestycyjnym?
w

Dlaczego Chiny mogą nie być najlepszym kierunkiem inwestycyjnym? Emil Kalinowski dla VETO.media

Na liberum.com.pl cały czas pojawiają się nowe treści.. jedynym warunkiem, żeby móc je obejrzeć to posiadanie subskrypcji, w ramach której możecie uzyskać dostęp do wszystkich materiałów i wydarzeń tam organizowanych!

  • Na liberum znajdują się m.in. unikalne wywiady, których nie ma na YouTube. Dzisiaj pojawiła się bardzo ciekawa i wartościowa rozmowa, gdzie Maciej Wapiński rozmawia z Emilem Kalinowskim, który jest współtwórcą podcastu ekonomicznego Making Sense.

W konwersacji możemy usłyszeć komentarz Emila Kalinowskiego o aktualnej sytuacji makroekonomicznej. Co dalej z reverse repo? Gdzie można dzisiaj bezpiecznie lokować swoje środki? Dlaczego Chiny mogą jednak nie być najlepszym kierunkiem inwestycyjnym? Ile Emil zainwestował w GameStop?

Oprócz tego prowadzimy tam kilka innych serii. Jedną z nowości jest skrót wydarzeń ze świata inwestycyjnego zza oceanu. Wybraliśmy dla Ciebie kilka kanałów anglojęzycznych, które w ramach video streszczamy. Idea jest prosta – nie musisz oglądać 30 różnych filmów, bo robimy to za Ciebie. Dostajesz jedynie najistotniejsze informacje.. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić masę czasu.

Dostęp do wszystkich treści kosztuje 20 PLN (+VAT) miesięcznie. Zapraszamy do odwiedzenia liberum!

Wykup dostęp tutaj: https://liberum.veto.media/odblokuj-dostep/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.