w ,

Jak inwestować w chińskie akcje? 3 rzeczy, na które musisz zwracać uwagę! [WIDEO]

W ostatnim czasie inwestowanie w chińskie akcje stało się w naszym kraju bardzo modne. Z różnych stron dochodzą do nas głosy, że tamtejszy rynek ma przed sobą perspektywy ogromnych wzrostów, co może pomóc inwestorom zarobić duże pieniądze.

  • Jednak nie wszystko jest takie kolorowe – przy każdej inwestycji są rzeczy na które trzeba zwracać uwagę, aby nie stracić swoich ciężko zarobionych pieniędzy.

W przypadku Chin ryzyko jest naprawdę spore. Musimy zdawać sobie sprawę, że wiele rzeczy w tym kraju może z dnia na dzień się zmienić, co w ostatnim czasie pokazała sytuacja ze spółkami edukacyjnymi, którym władza zabroniła  m.in. działania dla zysku, pozyskiwania kapitału i wchodzenia na giełdę. Do tego możemy dodać jeszcze ryzyko kreatywnej księgowości, która jest tam codziennością. Ryzyko polityczne jest główną rzeczą z którą musimy się liczyć.

Rynek ma do zaoferowania wiele, ale trzeba być ostrożnym. Z tego też powodu, mamy dla was darmowy film o chińskich akcjach, chcemy abyście inwestowali świadomie i optymalizowali swoje zyski.

  • Materiał pochodzi z 15-odcinkowej serii, którą prowadzimy w ramach naszego portalu Liberum.com.pl. Cykl edukacyjny jest przeznaczony wyłącznie dla subskrybentów Strefy Premium, filmy nigdy nie pojawią się na YouTube.

W cyklu “El Presidente” omawiamy wiele zastanawiających Was rynków. Na wszystkie pytania odpowiadają eksperci: m.in. Joker, Albert Rokicki, Jakub Mościcki czy Tomasz Jaroszek. W materiałach znajdują się same konkrety – kiedy kupować? Jak kupować? W części odcinków rozmawiamy również o konkretnych spółkach.

Dodatkowo, regularnie publikujemy odcinki z „Cygańskiego Skarbca”, gdzie wraz z Łukaszem Chojnackim, Jackiem Jakubiukiem i Przemysławem Słomskim rozmawiamy o złocie i srebrze. W serii poruszamy wszystkie podstawowe aspekty z dziedziny metali szlachetnych.

Łącznie 25 odcinków bardzo merytorycznych materiałów – tylko dla subskrybentów Strefy Premium – filmy nigdy nie pojawią się na YouTube. Dostęp w podstawowym pakiecie kosztuje 25 PLN miesięcznie.

Całość materiału o chińskich akcjach dostępna jest na Liberum.com.pl – zupełnie za darmo. Kliknij w link poniżej, aby obejrzeć darmowy materiał z serii przeznaczonej dla subskrybentów Strefy Premium.

KLIKNIJ TUTAJ!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *