Wychodzenie z bankructwa - rozwój VETO.MEDIA. Jak osiągnąć sukces w życiu?
w ,

Jak Maciej Wapiński wyszedł z bankructwa? Rozwój VETO.MEDIA

Maciej Wapiński – wychodzenie z bankructwa!

Nazywam się Maciej Wapiński, w 2018 roku nagrałem film, w którym wylewam żale młodego przedsiębiorcy. Jak dobrze wiemy – prywaciarze w Polsce nie mają łatwo. W tamtym okresie na kanale działy się naprawdę różne rzeczy.

Próbowałem wszystkiego – był poker, tematy biznesowe, samorozwojowe, wiele innych.

Maciej Wapiński zamyka firmę w Polsce

Do całości doszło również bankructwo, z którego aktualnie wychodziłem. Był to niewątpliwie trudny okres, posmakowałem dużego ZUSU, zamrożonych pieniędzy w podatkach, zmian w mieszkaniu. Urodził mi się również syn. Czas ten był przełomowy – emocje, emocje i jeszcze raz emocje.

W tamtym odcinku powiedziałem, że przez najbliższe 1200 dni będę pokazywał Wam „drogę do wolności finansowej”… osiągnę wolność finansową! Jakże mitycznie, prawda?

Pamiętny film został nagrany 7 czerwca 2018 roku. VETO powstało na początku 2019 roku. Misją, która zawsze mi przyświecała, była wolność. Aktualnie, jest 2021 rok – czas upłynął. Co się wydarzyło w ciągu tych 3 lat?

Zacząłem po prostu działać!

Nazywam się Maciej Wapiński, w 2018 roku nagrałem film, w którym wylewam żale młodego przedsiębiorcy. Jak dobrze wiemy - prywaciarze w Polsce nie mają łatwo. W tamtym okresie na kanale działy się naprawdę różne rzeczy.

Jedna kamerka, jeden mikrofon – tona ekspertów i rozmów. Uczyłem się inwestowania, spekulowania, jak rozwijać swój biznes, jak budować swój majątek, wiele innych. Nagrywałem wiele materiałów, każdy z Was na pewno pamięta pierwsze filmy z Traderem21, Albertem Rokickim, czy innymi osobami. Był to czas, który na pewno dał mi wiele do myślenia – zaczął się potężny rozwój.

Poznałem tonę ludzi, tonę ekspertów – był to bardzo wyjątkowy czas. Zbudowałem VETO.MEDIA, zbudowałem Liberum.com.pl, kilka innych projektów i usług. Na dzień dzisiejszy, VETO.MEDIA dostało wycenę 1,3 mln zł. Miejmy nadzieję, że to nie koniec, a wycena będzie w następnych latach tylko rosła.

Sprawa jest następująca – wyszedłem z bankructwa. Biznes się rozwija, jest coraz lepiej – dodatkowo, buduję swój dom, co jest dla mnie niesamowitym osiągnięciem. Kupić działeczkę, wybudować dom, mieć wspaniałą żonę i dwójkę dzieci – to się udało. Czuję się bardziej wolnym człowiekiem…

Podsumowując – nie tylko Maciej Wapiński może stać się wolny, każdy z nas może to zrobić! Przestańmy patrzeć na decyzję innych, starajmy się uniezależnić. Krok po kroku, będzie tylko lepiej. Najważniejszy z tego wszystkiego jest po prostu rozwój. Nowi ludzie, nowa wiedza – otwierajmy swoje horyzonty, bądźmy lepsi.

Aktualnie jednym z projektów, które rozwijam, jest Liberum.com.pl. Na portalu tym możemy dobrowolnie wymieniać się swoimi myślami, budować razem biznesy, uczyć się od siebie. Dodatkowo, istnieje tam Strefa Premium, gdzie wraz z teamem, regularnie publikujemy dla Was edukacyjne treści.

Uczymy się tam o metalach szlachetnych, o giełdzie amerykańskiej, o giełdzie chińskiej, o walutach i różnego rodzaju inwestycjach. Na wszystkie wasze pytania odpowiadają eksperci z danej dziedziny. Kapitał daje wolność – działaj razem z nami!

Dołącz do Strefy Premium: KLIKNIJ TUTAJ!

Przeczytaj także: Jak inwestować w złoto? 3 tanie monety, które możesz kupować zamiast 1 uncji

Maciej Wapniak Wapiński VETO MEDIA
Maciej Wapniak Wapiński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.