w

Liberum.com.pl. Co obejrzysz w Strefie Premium? [DARMOWE WIDEO]

Mamy rok 2021, w mediach społecznościowych wprowadzanych jest coraz więcej rygorystycznych zasad dotyczących użytkowników. Jak dobrze wiecie, my, VETO.MEDIA, cenimy sobie wolność. Z tego też powodu, już na początku roku, powstała kolejna odnoga naszej działalności – Liberum.com.pl.

Liberum jest portalem, gdzie możemy swobodnie wymieniać się swoimi myślami i nikt nam w tym nie przeszkadza, to był główny powód jego powstania – chęć uwolnienia się od korporacji, chociaż w pewnym stopniu.

Z każdym dniem baza naszych użytkowników się powiększa, powoli tworzy się społeczność, która jest coraz bardziej aktywna i ambitna – razem szukamy odpowiedzi na dręczące nas pytania dotyczące biznesu, inwestowania, zarabiania, poruszamy również wiele innych tematów. Dostęp do tablicy społeczności i kontaktu z innymi użytkownikami jest zupełnie darmowy.

Strefa Premium.

Ale to nie wszystko! Na Liberum powstała również Strefa Premium, gdzie regularnie dostarczamy wam wartościowe treści dotyczące inwestowania, biznesu i zarabiania. W ostatnim czasie powstały dedykowane serie, które aktualnie publikujemy.

Metale Szlachetne – Cygański Skarbiec.

Jedną z nich jest Cygański Skarbiec, czyli cykl edukacyjny o metalach szlachetnych. W pierwszym sezonie poruszamy wiele istotnych tematów. Uczymy Was jak obchodzić się ze złotem i srebrem.

Jak kupować? Gdzie kupować? Jak sprzedawać? Gdzie przechowywać? Jak przechowywać? Czy czyścić? Jakie monety najlepiej wybierać?

Na wszystkie te pytania odpowiadają również eksperci od metali szlachetnych – Łukasz Chojnacki, Jacek Jakubiuk, Przemysław Słomski. Po obejrzeniu tej serii będziecie wiedzieć jak obchodzić się ze złotem i srebrem. Aktualnie dostępnych jest już 6 odcinków, 20 września wrzucony zostanie 10, czyli ostatni z pierwszego sezonu. W zanadrzu mamy również drugi sezon.

cyganski skarbiec promo obrazek 2

Pozostałe rynki inwestycyjne – El Presidente.

Kolejna seria, która jest przeznaczona wyłącznie dla społeczności Liberum.

W cyklu “El Presidente” omawiamy wiele zastanawiających Was rynków. Na wszystkie pytania odpowiadają eksperci: m.in. Joker, Albert Rokicki, Jakub Mościcki czy Tomasz Jaroszek. Na portalu dostępne jest już 10 odcinków, w ciągu najbliższych tygodni pojawi się kolejne 5 – publikacje są zawsze w poniedziałki i piątki. Poza tymi seriami, w Strefie Premium pojawiają się też wywiady z ekspertami.

Tak prezentuje się rozkład pierwszego sezonu El Presidente:

Kupować/Nie kupować DYWIDENDOWYCH AKCJI
Kupować/Nie kupować Chińskich akcji
Kupować/Nie kupować GROWTH AKCJI
Kupować/Nie kupować OBLIGACJI
Kupować/Nie kupować AKCJI
Kupować/Nie kupować DOLARÓW
Kupować/Nie kupować AMERYKAŃSKICH AKCJI
Kupować/Nie kupować POLSKICH AKCJI
Kupować/Nie kupować VALUE AKCJI
Kupować/Nie kupować EURO i FRANKI
Kupować/Nie kupować IPO CROWDFUNDINGU
Kupować/Nie kupować KRYPTOWALUT
Kupować/Nie kupować ZŁOTA SREBRA /GDX/GDXJ
Kupować/Nie kupować WHISKEY OBRAZÓW KOLEKCJI
Kupować/Nie kupować NIERUCHOMOŚCI

Dodatkowo, w montażu czekają na was kolejne sezony:

montaz

Wszystkie te materiały dostępne są w Strefie Premium na Liberum.com.pl. Miesięczny koszt to zaledwie 25 PLN. Całość zarobionych pieniędzy przeznaczamy na dalszy rozwój portalu i dostarczanie wam nowych treści. Zapraszamy!

W linku poniżej dostępny jest również próbny odcinek o chińskich akcjach (z serii El Presidente).

DOSTĘP DO STREFY PREMIUM:

KLIKNIJ TUTAJ!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *