adrian curiel nfl super bowl nft
w ,

NFL zaoferuje bilety NFT na Super Bowl LVI w Los Angeles

Bilety NFT na Super Bowl LVI

Po wprowadzeniu pamiątkowych biletów NFT w listopadzie 2021 roku, NFL sprzedała ponad 250 tysięcy niezbywalnych tokenów do połowy stycznia. W związku z tak wielkim ich sukcesem amerykańska liga ogłosiła, że każdy, kto weźmie udział w LVI Super Bowl 13 lutego, otrzyma unikalny, spersonalizowany NFT.

Token będzie zawierał sekcję, rząd i miejsce, aby upamiętnić dzień meczu i powrót Super Bowl do Los Angeles po prawie 30 latach.

Byliśmy świadkami wielkiego sukcesu tego jedynego w swoim rodzaju doświadczenia fanów, co zapewniło impuls do kontynuowania tego programu oraz stworzenia wyjątkowej edycji z okazji Super Bowl w Los Angeles

Robert Gallo, starszy wiceprezes w NFL ds. rozwoju biznesu klubowego

NFL w środę opublikowała klubowe NFT dla drużyn biorących udział w Super Bowl LVI – Los Angeles Rams i Cincinnati Bengals. Bilety NFT są wybijane na blockchainie Polygon i można je obejrzeć na oficjalnej stronie NFL poświęconej NFT.

Chcąc zainwestować w kryptowaluty lub NFT możesz skorzystać z Crypto.com

Pobierając aplikację Crypto.com z linku poniżej dostaniesz 25 dol. bonusu!


Przedstawione treści są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opracowanie to jest chronione zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.Nr24,poz.83). Wpis autora ma charakter edukacyjny. Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie opracowania.

Fot. Adrian CurielHire/Unsplash

Zobacz również: INWESTORZY PŁACĄ MILIONY ZA WIRTUALNĄ ZIEMIĘ W METAVERSE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.