pinterest
w ,

Pinterest walczy o zwiększenie sprzedaży. Na ratunek nowe funkcje

Pinterest wprowadzi nowe funkcje dla marek, aby promowane produkty i pomysły łatwiej i skuteczniej docierały do użytkowników. Jest to część wysiłków na rzecz wzrostu zakupów online wewnątrz platformy.

Marki mogą teraz przesłać swoje katalogi produktów i platforma będzie automatycznie wyciągnąć elementy do reklamy w postaci pokazu slajdów. Wszystko będzie dostosowane do indywidualnych użytkowników w oparciu o ich zainteresowania.

„Nawet jak inne giganty technologiczne wchodzą w e-commerce, przewaga Pinteresta polega na tym, że użytkownicy przychodzą do aplikacji z nastawieniem na zakupy i planują swoją przyszłość” – powiedział Jon Kaplan, dyrektor ds. przychodów Pinteresta.

  • Strona stała się powszechnie znana jako miejsce, w którym użytkownicy mogą zapisywać pomysły na tematy takie jak śluby, wystrój domu czy przepisy kulinarne.

Pinterest wprowadzi również nowy format reklamowy, aby ułatwić firmom i twórcom treści współpracę w zakresie płatnego partnerstwa. Na przykład, twórca może zrobić post wideo o przepisie na deser z masłem orzechowym, a jego producent może zapłacić za promowanie tej reklamy wśród większej liczby użytkowników.


ŹRÓDŁO: Reuters


Zobacz również: Dolar amerykański może utrudnić życie niedźwiedziom – prognozy Saxo na IV kw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.