w ,

Premiera kolejnego produktu Apple. Ile dni trzeba pracować na nowego iPhone’a?

Ile dni trzeba pracować na nowego iPhone’a?

Apple zaliczyło kolejną głośną premierę swojego flagowego produktu, czyli iPhone. Mowa o iPhone 13, który został zaprezentowany wczoraj. Jak zawsze – ceny produktów mogą wydawać się wysokie.. ale czy dla wszystkich? Ile dni trzeba pracować na nowego iPhone’a w Polsce?

W Polsce oficjalna cena iPhone’a 13 Pro w wersji podstawowej (128 GB) wynosić będzie 5199 złotych. Co warto dodać – w zestawie nie ma ani słuchawek, ani ładowarki.

Serwis picodi.com kolejny raz prezentuje swój „Indeks i”Phone’a”, który pokazuje nam ile trzeba pracować na zakup tego sprzętu elektronicznego w poszczególnych krajach. Najdłużej muszą pracować obywatele Turcji, bo aż 92,5 dnia. Najszybciej na produkt Apple zarobią Szwajcarzy, którym wystarczy zaledwie 4,4 dnia.

Ile dni trzeba pracować na nowego iPhone'a? Apple zaliczyło kolejną głośną premierę swojego flagowego produktu, czyli iPhone. Mowa o iPhone 13, który został zaprezentowany wczoraj. Jak zawsze - ceny produktów mogą wydawać się wysokie.. ale czy dla wszystkich?
Źródło: Picodi.com

Dane te bazują na przeciętnym wynagrodzeniu w danym kraju. Przykładowo, przeciętne wynagrodzenie w Polsce wynosi 5 848 zł brutto (4 211 zł na rękę).

  • Aby kupić iPhone 13 Pro, statystyczny Polak musiałby pracować 25,9 dnia, wydając przy tym wszystkie zarobione środki.

Dane te poprawiły się w stosunku do poprzedniego roku. W 2020 r. musieliśmy bowiem pracować 28,3 dnia na nowy produkt Apple.

CAŁY RAPORT ZNAJDUJE SIĘ NA SERWISIE PICODI.COM (LINK)


Zobacz także: GUS podał finalny odczyt inflacji za sierpień. Jest gorzej niż oczekiwano!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *