polygon sixteen nine
w

Przyszłość Polygon. Okazja do zakupu?

Polygon i Cere uruchomią platformę Web3

Platforma ma nazywać się „DaVinci” i oferować dodatki, od subskrypcyjnych NFT po cyfrowe i rzeczywiste wydarzenia dla fanów.

Polygon i Cere Network – zdecentralizowana platforma danych w chmurze – ogłosiły uruchomienie ich wspólnego przedsięwzięcia Web3 – platformy medialnej, o nazwie DaVinci. Ich deklarowaną misją jest bezpieczniejsze przechowywanie aktywów opartych na NFT oraz zapewnienie weryfikowalnych i prawdziwie zdecentralizowanych danych.

DaVinci ma być platformą bezpośredniej monetyzacji treści wspieranych przez NFT, która umożliwia spersonalizowaną transmisję treści do posiadaczy NFT za pomocą inteligentnych kontraktów. Wykorzystywać ma również Cere Freeport, platformę wydobywczą NFT wdrożoną na Polygon, do wybijania i sprzedaży funkcjonalnych NFT, które zapewniają dostęp do ekskluzywnych treści.

To wyciska jeszcze więcej z potencjału technologii blockchain. Artyści i marki uzyskują większe przychody ze swoich unikalnych treści, łatwiej docierając do szerszego grona odbiorców, podczas gdy fani otrzymują swoje cyfrowe aktywa w przyjazny i bezpieczny sposób.

Sandeep Nailwal, założyciel Polygon


Niektóre korzyści, które platforma DaVinci ma nadzieję zaoferować twórcom, to gwarancja udziału w tantiemach z każdej sprzedaży oraz sposób na ciągłe dostarczanie ekskluzywnych nowych treści. Artyści będą mogli również uzyskać dostęp do badań widowni i narzędzi analitycznych, aby dostosować swoje treści do posiadaczy NFT i fanów.

Polygon niedawno zamknął rundę finansowania o wartości 450 milionów dolarów, prowadzoną przez Sequoia Capital India, z zamiarem rozszerzenia swoich rozwiązań skalowania. Dodatkowo, Polygon został wybrany do uruchomienia protokołu Web3 Social Media Budowanego przez Aave – platformę DeFi.

Inwestycja w Polygon?

Polygon jako jeden z nielicznych stosunkowo dobrze zniósł ogólne załamanie na rynku kryptowalut. Biorąc pod uwagę to co dzieje się wokół projektu czy pozytywny sentyment inwestorów można wnioskować, że osiągnięcie nowych rekordowych poziomów jest tylko kwestią czasu.

Chcąc zainwestować w kryptowaluty lub NFT możesz skorzystać z Crypto.com

Pobierając aplikację Crypto.com z linku poniżej dostaniesz 25 dol. bonusu!


Przedstawione treści są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opracowanie to jest chronione zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.Nr24,poz.83). Wpis autora ma charakter edukacyjny. Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie opracowania.

Zobacz również: INWESTORZY PŁACĄ MILIONY ZA WIRTUALNĄ ZIEMIĘ W METAVERSE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.