istockphoto 1055083188 612x612 1
w

Revolve Group – tania spółka z ogromnym potencjałem

Przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych, cena akcji spółki staje się coraz mniejszą barierą. Dzięki temu, że wiele internetowych domów maklerskich oferuje udziały ułamkowe, inwestorzy mogą nabywać dolarowe kwoty dowolnej spółki, którą wybiorą, niezależnie od jej ceny akcji.

Niemniej jednak, nie wszyscy inwestorzy mają dostęp do akcji frakcyjnych, a ci z ograniczonymi funduszami mogą mieć pokusę, by skupić się na tych tańszych, dlatego poniżej przedstawiamy taką spółkę, która odnotowała dobre wyniki i jest nastawiona na sukces.

Revolve Group [RVLV]

AVGBrowser gNWtLnokej

Detalista internetowy Revolve Group kieruje swoją ofertę do konsumentów z pokolenia millenialsów i generacji Z. Wykorzystując strategię zbudowaną wokół influencerów w mediach społecznościowych i wydarzeń na żywo, Revolve odniosło duży sukces i ma szansę na jeszcze lepsze wyniki w miarę ustępowania ograniczeń związanych z pandemią. W momencie pisania tego tekstu, cena akcji Revolve nadal wynosi tylko 60 dolarów, nawet po wzroście o ponad 50 proc. w ciągu ostatniego roku.

W trzecim kwartale 2021 roku, Revolve zwiększył swoje przychody o 62 proc. rok do roku do 244 milionów dolarów. Zysk brutto wzrósł o 61 proc. do 134 milionów dolarów. Z kolei zysk netto spadł o 14 proc. rok do roku, do 17 milionów dolarów, ale w ujęciu dwuletnim – co pozwala zniwelować niekorzystne czynniki związane z pandemią – zysk netto wzrósł o 74 proc..

Jeśli chodzi o użytkowników, liczba aktywnych klientów wzrosła o 12 proc. do 1,7 miliona. Liczba złożonych zamówień wzrosła o 60 proc., a średnia wartość zamówienia wzrosła o 19 proc. do 276 dolarów. Te wskaźniki dotyczące klientów są ważne i powinny nadal się poprawiać, ponieważ spółka staje się zdolna do organizowania większej liczby wydarzeń na żywo, które są kluczowe dla jej modelu biznesowego.

Revolve wykonało również duży ruch związany ze swoją strategią influencerów, mianując Kendall Jenner dyrektorem kreatywnym segmentu luksusowego Forward. Jenner była w stanie natychmiast wykorzystać swoją obecność w mediach społecznościowych, tworząc film o swojej roli w firmie, który został obejrzany ponad pięć milionów razy.

Akcje wymienione w tym artykule możesz kupić bez prowizji w tym miejscu:

DISCLAIMER ETORO
eToro to platforma z wieloma aktywami, która oferuje zarówno inwestowanie w akcje i kryptoaktywa, jak i handel kontraktami CFD.

Należy pamiętać, że kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej. 68% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Powinieneś zastanowić się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Przedstawione treści są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opracowanie to jest chronione zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.Nr24,poz.83). Wpis autora ma charakter edukacyjny. Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie opracowania.

Zobacz również: INWESTYCJA W METAVERSE? 3 DUŻE SPÓŁKI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.