WEEKEND KAPITALIZMU 2021. Spotkanie społeczności VETO!
w

WEEKEND KAPITALIZMU 2021. Spotkanie społeczności VETO!

WEEKEND KAPITALIZMU – WIDZOWIE, SPOTKAJMY SIĘ!

Wiele z Was, już od jakiegoś czasu dopytywało się o spotkanie społeczności VETO… jak dobrze wiemy, w ostatnich miesiącach bywało to niezwykle utrudnione, relacje w większości przeniosły się do sieci (niestety). Ale nadeszły zmiany – wracamy!

Wychodzimy więc naprzeciw – spotkajmy się w realu! Całość wydarzenia odbędzie się 9-10 października w Warszawie, mowa o Weekendzie Kapitalizmu, czyli największym wolnościowym wydarzeniu w Polsce. Na miejscu będzie masa prelegentów, którzy na pewno wniosą dla Was dawkę ciekawej wiedzy. Oprócz tego, VETO.media będzie miało również swój panel.

Wejście na wydarzenie jest płatne… ale nie dla subskrybentów Strefy Premium Liberum.com.pl!

Bardzo doceniamy Wasze wsparcie, które gwarantuje rozwój projektu Liberum.com.pl i VETO.media. Wejście dla naszych subskrybentów jest zupełnie darmowe – wystarczy jedynie posiadać aktualny dostęp do Strefy Premium, który kosztuje 25 PLN miesięcznie (Cena biletu jest znacznie wyższa). W panelu użytkownika będą dostępne bilety, dzięki którym dostaniecie się na wydarzenie.

Więcej informacji o Weekendzie Kapitalizmu znajduje się tutaj (LINK).

Przypominamy – subskrybenci Strefy Premium na Liberum.com.pl wchodzą za darmo. Podstawowa wejściówka na Weekend Kapitalizmu kosztuje 79 PLN, a PRO 109 PLN. Wydaje nam się, że jest to naprawdę fajny gest, który pozwoli nam się spotkać i porozmawiać.

Na dole zostawiamy więcej informacji odnośnie naszej Strefy Premium, która gwarantuje Wam wejście na Weekend Kapitalizmu. Oprócz tego, dostajecie dostęp do wielu materiałów edukacyjnych – same korzyści!

KLIKNIJ TUTAJ (LINK)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.